Menu Close

Dalyvavimas konkurse „Mes esame dzūkai“

Dainavos progimnazijoje organizuotame konkurse „Mes esame dzūkai“. Viltė Navikaitė deklamavo Svetlanos Žadeikienės eilėraštį „Pova“ ir užėmė garbingą 3 vietą. Nuoširdžiai džiaugiamės Viltės sėkme ir dėkojame ją konkursui paruošusiai mokytojai Rugilei Čirienei!

 

 

Skip to content